2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Osielsko
Dodane 04 kwietnia 2024

Animator/Nauczyciel prowadzący warsztaty chemiczne

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Osielsko

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis:

Akademia chemika centrum korepetycji i warsztatów chemicznych zatrudni nauczyciela/ animatora do prowadzenia zajęć pozalekcyjnych.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie warsztatów chemicznych z dziećmi

  • techniczne przygotowanie sprzętów

  • zapewnienie bezpiecznej zabawy

  • przygotowanie miejsca pracy według instrukcji

Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy z dziećmi

  • otwartość, odpowiedzialność, punktualność

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie nauczania lub prowadzenia zajęć animacyjnych

  • status studenta najlepiej związanego z kierunkiem chemicznym/biotechnologicznym

  • książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • miłą atmosferę w pracy

  • dobre wynagrodzenie

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres email: akademiachemika[at]gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Podanie danych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest dobrowolne, jednak niezbędne do uczestnictwa w nim.

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 843585433