2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Kołobrzeg
Dodane 10 kwietnia 2024

Animator - Ośrodek Wypoczynkowy Pogorzelica | praca od kwietnia

Wynagrodzenie

40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna w Pogorzelicy k. Niechorza zatrudni osobę na stanowisko animatora

Obowiązki:

  • prowadzenie animacji dla dzieci w wieku 9 - 13 lat (zajęcia plastyczne, sportowe, zabawy z chustą animacyjną, prowadzenie konkursu talentów, dyskoteki, chrzest morski itp.)

  • prowadzenie animacji dla dorosłych (gimnastyka, spacer z kijami)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie od końca kwietnia do 23.06

  • wynagrodzenie 40 zł/h netto (na rękę)

  • zakwaterowanie i wyżywienie (dla osób wykazujących chęć mieszkania na terenie obiektu)

Wymagania:

  • kurs animatora lub doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane prawo jazdy

  • mile widziany status studenta

Kontakt:

66*******05 | pogorzelica[at]mojadiuna.pl lub k.niciarz[at]mojadiuna.pl

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 902865213