2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 16 maja 2024

Animator, pracownik obsługi Centrum Zabaw i Trampolin w Chorzowie

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

CHCESZ PRACOWAĆ W ZESPOLE POZYTYWNYCH I UŚMIECHNIĘTYCH LUDZI ?? : )

Posiadasz fajny kontakt z dziećmi i lubisz zabawy z nimi?

Bardzo chętnie Cię poznamy :)

Poszukujemy wesołych i kreatywnych osób do pracy w Centrum Zabaw i Trampolin Hopsa w Chorzowie.

Oferujemy pracę w młodym zespole, w dowolnym wymiarze czasu pracy oraz elastycznej formie zatrudnienia.

Zatrudnienie na umowę zlecenie , godzinowe rozliczenie.

Praca jest w tygodniu oraz weekendy.

Obowiązki:

• Opieka nad bezpieczną i miłą zabawą dzieci

• Animacja oraz organizacja przyjęć urodzinowych i okolicznościowych

• Obsługa klienta w kawiarni, sprzedaż oraz obsługa klienta w recepcji (opcjonalnie)

• Dbanie o przestrzeganie zasad i regulaminów

• Kontrola bezpieczeństwa konstrukcji i wyposażenia obiektu

• Dodatkowe prace organizacyjne i porządkowe związane z funkcjonowaniem obiektu

Wymagania:

• Komunikatywność i zamiłowanie do pracy z dziećmi

• Zabawa w ruchu, mile widziane umiejętności sportowe

• Uśmiech, dużo energii i zaangażowanie

• Kultura osobista

• Mile widziani absolwenci / studenci kierunków pedagogicznych, psychologicznych / wychowania fizycznego

Zatrudnionym osobom oferujemy:

- Szkolenie i wdrożenie do powierzanych czynności

- Zdobycie doświadczenia zawodowego

- Możliwość ciągłego rozwoju i wykazywanie się kreatywnością

- Premie uznaniowe uzależnione od zaangażowania

Chcesz poznać szczegóły , napisz :)

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 696475071