2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Rosnówko
Dodane 08 kwietnia 2024

Animator/Prowadzący Warsztaty Przyrodnicze i Ogrodnicze

Lokalizacja

Rosnówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ogłoszenie o pracę – Animator/Prowadzący Warsztaty Przyrodnicze i Ogrodnicze

Czy jesteś pasjonatem przyrody i ogrodnictwa?Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu w Deli Parku jako Animator do prowadzenia warsztatów przyrodniczych i ogrodniczych!

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy w inspirującym środowisku, pełnym zieleni i natury

  • Pracę z aktywnymi i ciekawymi świata dziećmi

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów edukacyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Czego szukamy:

  • Znajomości tematyki przyrodniczej i ogrodniczej

  • Doświadczenia w pracy z dziećmi i umiejętności dostosowania metodyki do różnych grup wiekowych

  • Kreatywności w przygotowaniu materiałów dydaktycznych i praktycznych

  • Entuzjazmu w prowadzeniu zajęć oraz podejścia pedagogicznego

  • Umiejętności organizacyjnych i odpowiedzialności za powierzone zadania

Obowiązki:

  • Przygotowanie i prowadzenie warsztatów przyrodniczych i ogrodniczych dla dzieci

  • Przygotowanie materiałów dydaktycznych i praktycznych

  • Wspieranie rozwoju dzieci poprzez zabawę i edukację

  • Dbanie o bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć

Jak aplikować? Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny z dopiskiem „Animator Warsztatów”

Lokalizacja

Rosnówko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rosnówko
ID: 909613808