2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Mrągowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Animator rekreacji i czasu wolnego

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mrągowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Mrągowo Resort & Spa zaprasza do złożenia swojej kandydatury na 2 wolne stanowiska: Animatora rekreacji i czasu wolnego w hotelu 4-gwiazdkowym.

Umowa: pierwsza umowa zlecenie na okres próbny 3 miesięcy, następnie umowa o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizacja różnych form spędzania czasu wolnego oraz aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych,

  • Tworzenie scenariuszy i programów zajęć animacyjnych,

  • Organizowanie zajęć tematycznych (rekreacyjnych, sportowych i rozrywkowych) dla różnych grup wiekowych,

  • Prowadzenie zajęć sportowych, plastycznych i edukacyjnych wg wcześniej ustalonego harmonogramu,

  • Dbanie o bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci i dorosłych,

  • Współpraca i pomoc w dziale sprzedaży i / lub recepcji rekreacji.

Wymagania:

  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji oraz ciągły uśmiech na twarzy,

  • Zorganizowanie, odpowiedzialność i chęć do nauki nowych rzeczy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie mile widziane (zapraszamy również studentów oraz uczniów chcących rozpocząć przygodę z animacją),

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (inne języki będą atutem).

Zapewniamy pełen etat. W miesiącach posezonowych w przypadku mniejszej ilości godzin animacyjnych, pracownik będzie współpracował z działem rezerwacji i / lub z recepcją rekreacji.

Zapraszamy do współpracy :)

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 913958615