2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Mazowieckie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Grójec
Dodane 17 kwietnia 2024

Animatorka - prowadzenie warsztatów dla dzieci

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Grójec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy animatora do prowadzenia warsztatów tematycznych z dziećmi, udziału w wycieczkach, obozach, festynach i wydarzeniach, które organizujemy w naszych lokalach - półkolonie, nocowanki.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • status studenta / ucznia,

  • umiejętność przeprowadzania zabaw dla dzieci,

  • pozytywne nastawienie do pracy z dziećmi, kreatywności, energia, uśmiech na co dzień

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (nieobowiązkowo)

  • pozytywne nastawienie do rodziców naszych podopiecznych,

  • mile widziane zdolności manualne, plastyczne lub muzyczne

Co oferujemy?

  • elastyczny czas pracy - w tygodniu po godz. 16:00 i/lub w weekendy

  • atrakcyjną stawkę godzinową - 28-35 zł netto za godzinę (w zależności od doświadczenia)

  • pracę w Tarczynie, Grójcu i/lub Białobrzegach

  • umowę zlecenie

  • możliwość zatrudnienia w większym wymiarze czasu

Jakie będziesz mieć obowiązki?

  • dbanie o bezpieczeństwo się dzieci,

  • opieka nad dziećmi podczas kilkugodzinnych wycieczek

  • planowanie i przeprowadzanie warsztatów tematycznych

  • udział w wydarzeniach (typu nocowanki, Dzień Dziecka, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Andrzejki, itp.)

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 893133992