2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Roznoszenie ulotek
  5. Roznoszenie ulotek - Mazowieckie
  6. Roznoszenie ulotek - Radom
Dodane 17 kwietnia 2024

ANKIETER - Czyste Powietrze - TYGODNIÓWKI + Prowizja

Wynagrodzenie

3 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Ankieter Terenowy

Czyste Ciepło sp. z o. o.  - firma o ugruntowanej pozycji na rynku OZE poszukuje czterech osób do pracy na stanowisku Ankieter do rządowego i ogólnokrajowego programu Czyste Powietrze.

Opis Stanowiska:

Ankietowanie to zbieranie opinii, zadawanie pytań i odnotowywanie odpowiedzi.

Praca ankietera terenowego polegać będzie na wyszukiwaniu osób w konkretnym regionie spełniających określone kryteria oraz na przeprowadzaniu z nimi krótkich wywiadów bezpośrednich w celu zapoznania z tematyką programu. Praca nie jest trudna, zapewniamy wszelkie materiały pomocnicze oraz szkolenie w celu zdobycia wymaganych umiejętności oraz ciągłe wsparcie osób z zespołu, a także przełożonych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • łatwość nawiązywania kontaktów z nowo poznanymi ludźmi

  • pewność siebie

  • uczciwość i zaangażowanie

  • miła aparycja i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Stała atrakcyjna pensja wypłaca TYGODNIOWO (kwota 800zł/tydz) + DODATKOWE PROWIZJE za wyniki

  • Szkolenia przygotowawcze

  • Umowa Zlecenie

  • Niesamowitą i nieprzeciętną atmosferę w pracy, do której będziesz przychodził z uśmiechem ;)

  • Terminowe płatności

  • Samochód służbowy + karta paliwowa

    Jesteś osobą kontaktową, zaangażowaną? Lubisz pytać innych o opinię, a przeprowadzenie ankiety wśród nieznajomych nie jest dla Ciebie problemem? Dołącz do nas i zostań ankieterem terenowym!

WYŚLIJ SWOJE CV

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 904597930