2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Warmińsko-mazurskie
  6. Odnawialna - Reszel
Dodane 14 kwietnia 2024

Ankieter ds. OZE

Wynagrodzenie

30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reszel

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

WOLTPOL to firma mająca siedzibę w Sochaczewie ale działająca w kilku województwach, w branży OZE od 6 lat. Dla naszych klientów wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, piece na pellet z dofinansowaniem z programu Czyste Powietrze oraz Mój Prąd. Stawiamy na rozwój więc nasze zasoby wiedzy i możliwości każdego roku się zwiększają.

Poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko Ankieter ds. OZE

Nasze wymagania:

• prawo jazdy kat. B

• zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów

Zakres obowiązków:

• pozyskiwanie kontaktów do klientów i umawianie spotkań z osobami zainteresowanymi wymianą starego pieca na pompę ciepła lub piec na pellet z instalacją fotowoltaiczną z dofinansowaniem z programu Czyste Powietrze do 100% wartości inwestycji z prefinansowaniem.

• dokumentowanie postępów pracy

Oferujemy:

• nienormowany czas pracy - praca idealna dla studentów lub osób chcących rozpocząć karierę przedstawiciela handlowego w branży odnawialnych źródeł energii.

• możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

• szkolenie wdrożeniowe oraz niezbędne materiały

• wynagrodzenie od liczby umówionych spotkań plus prowizja na etapie podpisania umowy przez naszego audytora technicznego

• wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

• samochód służbowy po okresie próbnym (1 miesiąc)

| Możliwość pracy w soboty

| Mile widziani uczniowie / studenci

| Prosimy o wysłanie CV - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Reszel,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Reszel
ID: 910346118