2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kielce
Dodane 09 maja 2024

Ankieter Terenowy

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Praca jako Ankieter Terenowy ds. OZE (Energii Odnawialnej) - Pozyskiwanie Kontaktów i Budowanie Relacji z Klientami

Szukamy dynamicznej i zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Ankieter Terenowy ds. OZE. Jeśli jesteś młodym, ambitnym indywidualistą z wysoką kulturą osobistą, umiejętnościami komunikacyjnymi i pasją do energii odnawialnej, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie kontaktów z potencjalnymi klientami zainteresowanymi rozwiązaniami z zakresu energii odnawialnej.

  • Przeprowadzanie ankiet i wywiadów terenowych w celu zrozumienia potrzeb klientów i dostosowania oferty.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami poprzez regularne kontakty i utrzymanie wysokiej jakości obsługi.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Młody wiek i entuzjazm do pracy w dziedzinie energii odnawialnej.

  • Mile Widziani Studenci oraz uczniowie

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście.

  • Umiejętność pracy w terenie i elastyczność czasowa.

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z energią odnawialną będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży energii odnawialnej.

  • Samochód służbowy

  • Elastyczne godziny pracy i niezależność w zarządzaniu swoim czasem.

  • Przyjazne i wsparcie środowisko pracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników.

Jeśli jesteś gotowy/a do podjęcia wyzwania i rozwinięcia swojej kariery w obszarze energii odnawialnej Aplikuj właśnie do nas!

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego działania na rzecz zrównoważonej przyszłości!

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 846661974