2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Radom
Dodane 23 maja 2024

Ankiety- NIE SPRZEDAŻ! wynagrodzenie nawet 4600 PLN

Wynagrodzenie

3 200 - 3 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

ANKIETER TELEFONICZNY

Agencja Badań Rynku OPINIA24

poszukuje osób do pracy przy realizacji telefonicznych wywiadów w Radomiu.

OPINIA24 jest wyspecjalizowanym wykonawcą badań rynkowych realizowanych techniką telefoniczną.

Zakres obowiązków:

- przeprowadzanie wywiadów telefonicznych (praca nie jest związana ze sprzedażą),

- dbanie o odpowiedni wizerunek naszej firmy.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Elastyczne godziny pracy.

Dobrą lokalizację w centrum Radomia.

Kompleksowe przygotowanie do pracy poprzez system szkoleń.

Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego.

Miłą atmosferę pracy, pracę w młodym zespole.

Oczekujemy:

Podstawowej znajomości obsługi komputera.

Wysokiej kultury osobistej.

Komunikatywności.

Dobrej organizacji pracy.

OPINIA24

Radom, 26-600

ul. Okulickiego 39

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt.

Więcej informacji na stronie:

OPINIA24.PL

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 902684252