2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kruszwica
Dodane 11 maja 2024

Aparatowy Olejarni

Lokalizacja

Kruszwica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bunge sp. z o.o. poszukuje kandydata do Działu Olejarni w Zakładzie Produkcyjnym w Kruszwicy na stanowisko: APARATOWY OLEJARNI

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu ekstrakcji wytłoku, destylacji oleju, odbenzynowania i transportu śruty do magazynu w sposób zgodny z instrukcjami i najlepszymi praktykami, zasadami BHP,  a także politykami jakości, bezpieczeństwa żywności, bezpieczeństwa pasz i ochrony środowiska,

  • Utrzymanie ciągłości produkcji,

  • Dbałość o stan techniczny urządzeń produkcyjnych

  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń energetycznych

  • Przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.

  • Przestrzeganie jakości pracy na swoim stanowisku

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (praca w niedziele i święta) i elastyczność

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Outlook)

  • Badania lekarskie wymagane na zajmowanym stanowisku w tym praca na wysokości powyżej 3m

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami sterowania procesem typu SCADA

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej i wypoczynku

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem rynkowym

  • Atrakcyjny pakiet socjalny zawierający m.in. opiekę medyczną, paczki świąteczne, bony, karta Multisport

Lokalizacja

Kruszwica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kruszwica
ID: 909169403