2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Ozorków
Dodane 07 kwietnia 2024

Aparatowy-Ozorków

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NEVEON Poland Sp. z o.o. w Zgierzu, wchodząca w skład dużej Grupy Kapitałowej, zajmująca się produkcją, przetwórstwem i sprzedażą pianki poliuretanowej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

KRAJACZ-KLEJARZ WYROBÓW PIANKOWYCH

Zadania: - obsługa linii granulujących - obsługa młynów, rozdrabniaczy, załadunek ścinek piankowych – ręczny lub chwytakiem  (niezbędne uprawnienia na suwnice) - obsługa agregatu - kontrola wzrokowa, czyszczenie - obsługa form zasypowych - przezbrojenia, rozbiór form (do wykonywania czynności z tego punktu niezbędne są uprawnienia na suwnice) - dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania : Wykształcenie min. zasadnicze Mile widziane doświadczenie na produkcji Mile widziane uprawnienia na wózki, sprawny fizycznie - mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic

Oferujemy: umowę o pracę o stabilnej pozycji finansowej, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania, możliwość rozwoju zawodowego, pakiet socjalny.

Miejsce pracy: Neveon Poland Sp. z o.o. Adamówek 37 b, 95-035 Ozorków

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 894868431