2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Lidia Godlewska
Dodane 30 kwietnia 2024

Aparatowy produkcji - WOLNE WEEKENDY - od zaraz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukasz stałej, stabilnej pracy?

Masz doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku aparatowego, naważalnikowego lub chcesz się rozwijać w tym kierunku i zdobyć doświadczenie?

Szukamy właśnie Ciebie!

Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj

oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy (zatrudnienie bezpośrednio w firmie)
  • podstawę wynagrodzenia + premie
  • pracę w systemie 2/3 - zmianowym - WOLNE WEEKENDY
  • pełen pakiet wdrożeniowy na dane stanowisko
  • możliwości awansu w strukturach wewnętrznych firmy
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • lokalizacja: Kapuściska/Zachem

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych, utrzymanie płynności produkcji
  • monitorowanie aktualnego stanu technicznego urządzeń,
  • analizowanie otrzymanych wyników zgodnie ze wszystkimi normami jakości,
  • przestrzeganie aktualnych zasad BHP oraz zasad GMP,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • umiejętność wykorzystania wiedzy technicznej w praktyce
  • rzetelności, dokładności oraz zaangażowania ;)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910581973