2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Rekrutacja
Dodane 26 kwietnia 2024

Aparatowy rozlewu piwa "PERŁA - Browary Lubelskie S.A."

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Stały nadzór i obsługa maszyn linii rozlewu piwa

  • Prowadzenie procesów technologicznych, utrzymanie ich w parametrach założonych procedurą i instrukcją technologiczną

  • Nadzór i zapis przyjęć i rozchodów piwa na poszczególne rozlewy

  • Mycie i dezynfekcja urządzeń wchodzących w skład linii rozlewu

 Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • Sumienność, podzielność uwagi

  • Zaangażowanie, motywacja do pracy i do nauki na stanowisku pracy

 Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej, stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio w firmie)

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911205094