2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Uniejów
Dodane 30 kwietnia 2024

Aparthotel Termy Uniejów zatrudni kelnera

Lokalizacja

Uniejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OBOWIĄZKI

·                   przyjmowanie zamówień,

·                   doradzanie klientom w kwestiach dotyczących wyboru potraw i napojów,

·                   przygotowanie i obsługa stołów,

·                   sporządzanie rachunków,

·                   przyjmowanie płatności,

·                   rozliczanie się z pobranych zamówień i opracowywanie dobowych raportów,

·                   dbanie o porządek na sali,

WYMAGANIA

·        komunikatywność, wysoka kultura osobista

·        umiejętność pracy pod presją czasu

·        dyspozycyjność

·        książeczka sanitarno-epidemiologiczna

OFERUJEMY

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia

·        atrakcyjne warunki finansowe

·        szkolenia branżowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Uniejów,

Łódzkie

Łódzkie, Uniejów
ID: 693882051