2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Uniejów
Dodane 30 kwietnia 2024

Aparthotel Termy Uniejów zatrudni recepcjonistkę

Lokalizacja

Uniejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OBOWIĄZKI

·        meldowanie, wymeldowanie oraz dokonywanie rezerwacji

·        budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z gośćmi

·        zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości

·        wystawianie faktur, przyjmowanie płatności

·        profesjonalna obsługa gości

·        udzielanie informacji o ofercie hotelu i dostępnych usługach hotelowych

·        ścisła współpraca z innymi działami hotelowymi

WYMAGANIA

·        doświadczenie na podobnym stanowisku

·        znajomość języka angielskiego

·        komunikatywność, wysoka kultura osobista

·        doświadczenie w lokalach wysokiego standardu będzie dodatkowym atutem

·        bardzo dobra organizacja pracy własnej

·        umiejętność pracy pod presją czasu

·        dyspozycyjność

·        znajomość programów rezerwacyjnych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia

·        atrakcyjne warunki finansowe

·        praca w prestiżowym miejscu z możliwością rozwoju

·        szkolenia branżowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Uniejów,

Łódzkie

Łódzkie, Uniejów
ID: 715556184