2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 10 maja 2024

Aplikant adwokacki / praktykant - Kancelaria Adwokacka Maciej Bartnik

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Kancelaria Adwokacka adwokata Macieja Bartnika poszukuje osób na stanowisko aplikanta adwokackiego oraz praktykanta.

Pilnie poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko aplikanta adwokackiego, oraz praktykanta.

Obowiązki:

  • Wsparcie kancelarii w bieżącej działalności,

  • Analiza i przygotowywanie dokumentacji prawnej,

  • zastępstwo na rozprawach (aplikant).

Najchętniej podejmiemy współpracę z aplikantem pierwszego roku lub osobą przystępującą do egzaminu na aplikację adwokacką.

Na praktyki zapraszamy także osoby z 4 i 5 roku studiów.

Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie prawem karnym I Imigracyjnym.

Wymagana znajomość języka angielskiego.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 843507299