2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Aplikant radcowski/ radca prawny

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Informacje o ofercie współpracy

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w bieżącej obsłudze prawnej Kancelarii, obejmującej przygotowywanie projektów opinii, udzielanie porad lub informacji w kwestiach prawnych dot. działalności podmiotów, w tym organów i jednostek organizacyjnych klientów Kancelarii (w szczególności spółek kapitałowych),

  • wsparcie w bieżącej obsłudze prawnej organów korporacyjnych spółek kapitałowych, obejmujące sporządzanie, weryfikowanie dokumentów, w tym protokołów, uchwał, udzielanie informacji prawnych lub sporządzanie opinii w odpowiedzi na zapytania członków organów,

  • przygotowywanie lub opiniowanie projektów dokumentacji prawnej wykorzystywanej w działalności klientów Kancelarii, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, IP (umowy, w tym NDA, porozumienia, term-sheet, listy intencyjne, zapytania ofertowe, regulaminy, polityki, etc.),

  • wsparcie pozostałych prawników w realizacji bieżących zadań,

  • monitorowanie zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa i zapewnienie zgodności działań Spółki z obowiązującymi przepisami prawa w wyznaczonych obszarach, w tym RODO.

Wymagania:

  • ukończone wyższe studia prawnicze,

  • znajomość kodeksu cywilnego, kodeksu handlowego, prawa gospodarczego, prawa autorskiego, RODO;

  • znajomość języka angielskiego (z terminologią prawniczą) pozwalająca na samodzielne redagowanie dokumentów prawnych,

  • samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym spółek z o.o. i spółek akcyjnych, spółek notowanych na GPW lub NewConnect, a także doświadczenie lub zainteresowanie prawem nowych technologii

Propozycja współpracy:

  • współpracę w formule B2B na stabilnych warunkach,

  • wynagrodzenie w przedziale 3 – 7 tys. PLN netto w zależności od posiadanego wykształcenia, doświadczenia i umiejętności;

  • ciekawe zadania, rozwój i pracę w małym zespole,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 899011887