2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Wrocławski Park Wodny SA
Dodane 29 kwietnia 2024

Aquapark Wrocław-Pracownik Obsługi Sauny/ Saunamistrz

Wynagrodzenie

28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aquapark Wrocław to nowoczesny i najchętniej odwiedzany kompleks rekreacyjno- sportowy. Staramy się, aby było to miejsce wyjątkowe dla naszych gości . Dołączając do naszego zespołu zdobywasz niepowtarzalną szansę, aby przekonać się ile osób o różnych umiejętnościach jest zaangażowanych w funkcjonowanie obiektu. Możesz sprawdzić również jak łączymy pasję z wykonywaniem obowiązków.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Obsługi Sauny/ Saunamistrza!

Zadania :

  • wykonywanie ceremonii zapachowych w saunach różnego typu,

  • bieżąca obsługa gości indywidualnych i grupowych,

  • zapewnienie obsługi klienta zgodnej z obowiązującymi standardami,

  • aktywne promowanie usług poprzez postawę i fachową wiedzę,

  • uczestniczenie w eventach oraz imprezach organizowanych dla gości.

Oczekiwania:

  • dobra ogólna kondycja fizyczna,

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • brak przeciwwskazań do przebywania w wysokiej temperaturze,

  • mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w dni weekendowe i święta,

  • dyspozycyjność w wymiarze min. 100h-120h/msc.

Aquabenefity:

  • korzystanie z obiektu na preferencyjnych warunkach (pakiet VIP lub 5 wejść w ciągu miesiąca z osobą towarzyszącą),

  • szkolenie wprowadzające dot. wykonywania ceremonii zapachowych, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz poszerzania wiedzy dot. saunowania,

  • kryty parking rowerowy,

  • zniżka na posiłki pracownicze,

  • nowe znajomości i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911983419