2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Kutno
Dodane 25 kwietnia 2024

AR Accountant - Sonoco Consumer Products Poland sp. z o. o.

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma Sonoco Consumer Products Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie - globalny lider w branży opakowań, poszukuje kandydatów na stanowisko: "AR Accountant"

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • Rozliczanie wyciągów bankowych złotówkowych oraz walutowych

  • Uzgadnianie księgi AR dla zagranicznych spółek Sonoco w celu zapewnienia, aby wszystkie płatności były rozliczane i prawidłowo księgowane

  • Tworzenie i rozliczanie transakcji z podmiotami powiązanymi

  • Przygotowywanie i księgowanie poleceń księgowania

  • Identyfikowanie zaległych płatności klientów oraz przygotowywanie wezwań do zapłaty

  • Współpraca z innymi członkami zespołu księgowo-finansowego

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętności analityczne oraz komunikacyjne

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość systemu Oracle

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 909370489