2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 17 kwietnia 2024

Architekt / Architektka

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Libre Interior Design jako renomowana firma specjalizująca się w projektowaniu i wyposażaniu hoteli o standardzie 4 i 5 gwiazdek, poszukuje wykwalifikowanego i zmotywowanego specjalisty, który dołączy do dynamicznie rozwijającego się zespołu firmy: www.libredesign.eu

            Nasza firma z imponującym dorobkiem realizacji wyjątkowych projektów, skupia się nie tylko na projektowaniu i wyposażeniu wnętrz hotelowych, ale również na hurtowej sprzedaży materiałów niezbędnych do realizacji naszych ambitnych przedsięwzięć.

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

 Zakres obowiązków

·         prowadzenie i koordynacja projektów architektonicznych od fazy koncepcji do realizacji

·         projektowanie we wszystkich fazach projektowych

·         koordynacja międzybranżowa

·         nadzór nad harmonogramem i jakością projektów

·         bieżące rozwiązywanie problemów projektowych

Wymagania

·         wykształcenie kierunkowe - architektura

·         min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku asystenta architekta lub architekta prowadzącego;

·         znajomość programów: AutoCad, SketchUp, Revit, 3dMAX

·         doświadczenie w pracy przy tworzeniu projektów budowlanych oraz wykonawczych

·         samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność, komunikatywność

·         dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań

Mile widziane

·         doświadczenie przy projektowaniu hoteli

Oferujemy

·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

·         ciekawe różnorodne projekty

·         udział w pracach przy wiodących realizacjach

Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od projektu-realizacji.

Osoby spełniające wymagania proszę o przesłanie CV oraz portfolio

Zapraszam do kontaktu tylko osoby biegłe w branży budowlanej i remontowej, z udokumentowanym portfolio.

Zastrzegamy  sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 912365885