2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Świętokrzyskie
  5. Inżynieria - Końskie
Dodane 10 maja 2024

Architekt Inżynier

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Praktyka / staż, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

RAIOS - to firma w branży Odnawialnych Źródeł Energii, Projektowania, rozwiązań w zakresie Smart City i Realizacji Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych. Dołącz do Nas i pracuj razem z nami na stanowisku: Architekta. Przyjmujemy również osoby na staże. Możliwość pracy zdalnej.

Twój zakres obowiązków to:

  • zespołowe wykonywanie inwentaryzacji budowlanych,

  • tworzenie projektów architektonicznych,

  • współpraca przy koordynacja międzybranżowej projektów budowlanych i obiegu dokumentacji.

Nasze wymagania to:

  • Minimalne doświadczenie i chęć nauki i rozwijania się na tym stanowisku.

  • Znajomość programów CAD. Atutem będzie znajomość pakietu ARCADIA.

  • Ogólna wiedza o pracach budowlanych i stosowaniu podstawowych rozwiązań technologicznych.

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania w pracy zespołowej.

  • Wykształcenie kierunkowe Architektura (mile widziane osoby w trakcie studiów)

  • Komunikatywność, kultura osobista.

  • Prawo jazdy kat. B, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zarobki adekwatne do umiejętności i wykonywanej pracy,

  • dowolną formę zatrudnienia w zależności od preferencji,

  • dobrą, bezstresową atmosferę w pracy i zgrany zespół,

  • możliwość rozwoju

  • dostęp do szkoleń dokształcających

  • wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.

Aplikację kandydatów prosimy kierować na adres email lub za pośrednictwem platformy OLX.

W razie pytań jestem do kontaktu pod podanym numerem telefonu.

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 917342847