2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 19 kwietnia 2024

Architekt z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

1. Opracowuje projekty budowlane branży architektonicznej obiektów mieszkalnych jednorodzinnych, mieszkalnych wielorodzinnych i użyteczności publicznej, w zakresie budowy, rozbudowy, modernizacji itp.

2. Pełni kontrolę nad realizacją budowy w ramach nadzoru autorskiego.

3. Koordynuje prace zespołów projektowych- branży architektonicznej z: konstrukcyjną, sanitarną, elektryczną, drogową itp.

4. Czuwa na rzetelnym wykonaniem całości zamierzenia projektowego.

5. Występuje jako przedstawiciel zespołu projektowego podczas spotkań z Inwestorem.

Wymagania:

Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń

Prawo jazdy kat.B

Znajomość programów komputerowych: AutoCAD, ArchiCAD , MS Office

Oferujemy:

· udział w realizacji ciekawych projektów,

· wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, premie

· dofinansowanie do karty MultiSport,

· opieka medyczna,

·  liczne, wartościowe spotkania integracyjne,

·  praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912967087