2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ciechanów
Dodane 23 kwietnia 2024

ARCHITEKTA do wykonania projektów architektonicznych i konstrukcyjnych

Lokalizacja

Ciechanów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

OPIS

Poszukujemy pracowników do pracy mobilnej

na stanowisku ASYSTEN PROJEKTANTA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• wykonywanie rysunków technicznych na podstawie dostarczonych specyfikacji i pozyskanych danych oraz zgodnie z wytycznymi głównego projektanta;

• wprowadzanie modyfikacji i aktualizacji do istniejących projektów.

• czynności administracyjno-urzędowe do tyczące uzgodnień projektowych

WYMAGANIA:

• swobodne posługiwanie się programem AutoCAD/GstarCAD/Archicad w zakresie sporządzania rysunków technicznych w branży konstrukcji/architektury

• umiejętność posługiwania się specyfikacjami oraz rysunkami technicznymi,

• wykształcenie minimum średnie / kierunkowe techniczne w zakresie budownictwa/architektury

• prawo jazdy kategorii B.

MILE WIDZIANE:

• doświadczenie w branży budowlanej,

WARUNKI PRACY:

• praca zdalna

W celu aplikacji bądź dodatkowych pytań proszę kontaktować się mailowo.

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 913922225