2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Krowodrza
Dodane 05 maja 2024

Armii Krajowej/Kołowa - sprzątanie - szybka i czysta praca

Wynagrodzenie

35 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nawiąże współpracę/zlecę  sprzątnie/przygotowanie apartmentu do zmiany turystów bardzo zadbanego apartamentu o powierzchni 28m2 w budynku tarasy Verona w Krakowie przy ul. Armii Krajowej/Kołowa.

Apartament wynajmowany na krotki termin w trybie hotelowym.

Częstotliwość sprzątania jest uzależniona od ilości rezerwacji w miesiącu i odbywa się w różne dni tygodnia w dniu wymeldowania gości w godzinach 12-16. p>

Czas sprzątania i przygotowania apartamentu zajmuje maks 1.5-2h , sprawna osoba jest w stanie spokojnie w mniej niż 1.5h wykonac wszystkie zadania.

Zadania : odkurzanie, mycie podłogi, łazienki, blat, porządkowanie naczyń. Zmiana 1go kompletu pościeli i ręczników. Zapewniam wszystkie środki czystości oraz sprzęt na miejscu.

Wystarczy sie pojawić w umowionych godzinach.

Zapewniam ze praca jest bardzo czysta i spokojna, natomiast wazne zeby apartament byl gotowy na przyjecie turystow kazdorazowo na godzine 16sta.

Szczegolowa lista zadan do wykonania zostanie udostepniona po nawiazaniu wspolpracy.

Oferuje 70zl za kazdorazowe przygotowanie apartamentu do przyjecia nowych turystow.

Wymagania:

Wymagana dyspozycyjność na 1h-2h miedzy 12-16 (elastycznosc z zastrzeżeniem ukończenia pracy do 16stej)

Odpowiedzialne, dokladne i sumienne zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez olx lub mail.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 798688542