2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Katarzyna
Dodane 09 maja 2024

ARVATO: pracownik firmy logistycznej (HOLANDIA)

Wynagrodzenie

60 - 80 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Poszukujemy pracowników magazynowych do firmy logistycznej w Heijen. Jest to magazyn z wieloma różnymi działami, takimi jak: Sony (elektronika), Rituals (kosmetyki), Healthcare (leki) i wiele innych.

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera

  • Przyjmowanie zamówień

  • Etykietowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Praca w systemie zmianowym (zmiany zależą od działu)

Wymagania:

  • Znasz język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym

  • Masz prawo jazdy kat. B

  • Posiadasz zaświadczenie o niekaralności

  • Jesteś elastyczny i gotowy do pracy na różnych zmianach

Oferujemy:

  • Stałą pracę na pełen etat z gwarancją godzin

  • Wynagrodzenie 13,27/brutto/godzina + dodatki do 16,79 EUR/h za 2 zminę

  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów podróży w przypadku korzystania z własnego samochodu 0,21 EUR/km (max. 7,27 EUR/dzień)

  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania agencyjnego

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • W razie potrzeby organizujemy spotkania w celu uzyskania numeru BSN

  • Możliwość skorzystania z regulacji ET

  • Pracę bez stawki wiekowej

Ważne informacje:

  • Nie możemy zagwarantować, że pary będą pracować na tej samej zmianie.

  • W Arvato można nosić tylko dżinsy. Zwykłe dżinsy, bez dziur lub dodatkowych rzeczy, kolor nie ma znaczenia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 845101040