2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wieliczka
Dodane 26 kwietnia 2024

ASO VW, VW Dostawcze, Skoda, Seat,Cupra zatrudni Doradcę Serwisowego

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeden z pierwszych dealerów Skody który szturmem dominuje rynek motoryzacyjny w Małopolsce po raz kolejny rozwija skrzydła!

Rozpoczynamy przygodę z kolejną marką, cytując dyrektora generalnego Volkswagena „Przyszłością Seata jest Cupra” – wiesz już gdzie chcemy Cię zaprosić?

Do naszego rodzinnego zakamarka na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu? – sprawdź czy u nas ta reguła się potwierdza :)

Tworzymy nowy zespół After Sales.

Chcesz się sprawdzić w roli doradcy serwisowego, mechanika, doposażeniowca, blacharza/lakiernika lub doradcy blacharskiego? – zapraszamy!

A może masz już swój zaufany ,zgrany zespół ale potrzebujesz zmiany na lepsze? – zapraszamy!

Twoje zadania:

-Profesjonalna obsługa Klientów serwisu mechanicznego

-Nadzorowanie procesu naprawy i rozliczeń

-Realizacja programów serwisowych

Nasze oczekiwania:

-Znajomość budowy samochodów pod kątem napraw

- Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach w zakresie obsługi Klienta

-Samodzielność w działaniu

-Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

-Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej

-Opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu

-Oferty pracownicze- zakup lub wynajem samochodu

-Niezapomniane imprezy firmowe

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 914694327