2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Kujawsko-pomorskie
  5. Inżynieria - Inowrocław
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystent Architekta / Projektant konstrukcji

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

REKRUTUJEMY!!!

BOX 25 to firma z ustabilizowaną pozycją na rynku województwa kujawsko-pomorskiego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko asystent architekta/architekt oraz projektant konstrukcji. Zajmujemy się projektowaniem obiektów użyteczności publicznej, budynków wielorodzinnych oraz usługowych.

Opis stanowiska asystent architekta

  • wykonywanie koncepcji architektoniczno-budowlanych

  • wykonywanie projektów architektoniczno-budowlanych do uzyskania pozwolenia na budowę

  • wykonywanie projektów wykonawczych

  • koordynowanie projektów branżowych

Opis stanowiska projektant konstrukcji

  • wykonywanie projektów technicznych

Wymagania

  • znajomość programu AutoCAD

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego

  • znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego

  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • skrupulatność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • mile widziane umiejętności tworzenia fotorealistycznych wizualizacji

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/umowę o dzieło/B2B

  • możliwość rozwoju

  • pracę z doświadczonym zespołem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 850600334