2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent architekta wnętrz / backoffice

Wynagrodzenie

4 300 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Firma BRONSON Visuals specjalizuje się w projektowaniu wnętrz komercyjnych i prywatnych, kładąc nacisk na oryginalność i najwyższą jakość wykonania. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko asystenta architekta lub samodzielnego architekta wnętrz do pracy w zespole BRONSON Visuals we Wrocławiu.

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i prezentowanie koncepcji projektowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej (współtworzenie),

  • Zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentacji,

  • Wykonywanie inwentaryzacji (z pomocą narzędzi LIDAR)

  • Współpraca z działem sprzedażowym.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie Architektury Wnętrz lub Architektury,

  • Znajomość oprogramowania: AutoCad, Archicad, Sketchup,

  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy i terminowość,

  • Znajomość aktualnych trendów branżowych i produktów wykończeniowych,

  • Kreatywność, kreatywność, kreatywność.

Stanowisko asystent architekta wnętrz nie wymaga doświadczenia zawodowego jeżeli jest się w trakcie zdobywania wykształcenia.

Po okresie próbnym, możliwość pracy w systemie hybrydowym.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913683695