2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rekowo Górne
Sylwia
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka

Lokalizacja

Rekowo Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne.   W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

 Asystent / Asystentka

Miejsce pracy: Rekowo Górne k. Redy (pow. pucki)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów oraz danych do deklaracji, zestawień, raportów, itp.

  • sortowanie, porządkowanie, skanowanie, drukowanie oraz archiwizacja dokumentacji

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych

  • wsparcie działu księgowego

Poszukiwane przez nas kompetencje:

  • umiejętność pracy z dużą liczbą dokumentów

  • umiejętność utrzymywania porządku w dokumentach

  • umiejętność obsługi komputera

  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • zaradność, dokładność i sumienność

  • mile widziana chęć rozwoju w zakresie księgowości

To możemy Ci zaoferować:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie

  • dofinansowanie do wczasów

  • zapomogę świąteczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do rozszerzonych pakietów medycznych

  • jasne kryteria awansowania

  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rekowo Górne,

Pomorskie

Pomorskie, Rekowo Górne
ID: 910608191