2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żelków-Kolonia
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Administracja Biurowa

Lokalizacja

Żelków-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do naszego zespołu LOZKOHOLICY.PL ! Szukamy zaangażowanego i zorganizowanego Asystenta Asystentki Prezesa, który dołączy do naszej dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy.

Obowiązki:

  • Obsługa korespondencji elektronicznej.

  • Prowadzenie i koordynowanie kalendarza spotkań.

  • Monitorowanie i śledzenie zadań oraz terminów .

  • Przygotowywanie dokumentów, prezentacji i raportów.

  • Bezpośrednia współpraca z pracownikami firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.

  • Silne zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Doskonała znajomość MS Office.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

  • Możliwość rozwoju osobistego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli czujesz, że to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy, nie zwlekaj! Prześlij swoje CV.

Lokalizacja

Żelków-Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelków-Kolonia
ID: 909205875