2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent / Asystentka biura

Wynagrodzenie

4 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

Wystawianie faktur, kontrola płatności,

Przygotowywanie ofert handlowych, pism, raportów i zestawień na potrzeby Działu Sprzedaży,

Bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją działu, archiwizowanie dokumentów,

Prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura,

Wsparcie Dyrektora Technicznego w codziennych obowiązkach,

Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji w firmie,

Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

Przygotowywanie spotkań oraz obsługa gości,

Współpraca z firmami dostawczymi i kurierskimi,

Zlecone prace biurowe i administracyjne.

Nasze wymagania:

Doświadczenie w obszarze administracji biura, obsługi sekretariatu firmy, recepcji - mile widziane,

Bardzo dobra znajomość MS Office ( zwłaszcza Excel, Word),

Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

Samodzielność i umiejętności organizacyjne,

Motywacja i proaktywne nastawienie do powierzonych zadań,

Rzetelność i obowiązkowość,

Wysoka kultura osobista,

Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole,

Mile widziana umiejętność obsługi zgłoszeń do WFOŚ.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dopuszczalne inne formy zatrudnienia). Ciekawe, odpowiedzialne wyzwania w młodym i dynamicznym zespole. Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych. Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913957216