2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Sącz
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystent/ Asystentka Biura

Lokalizacja

Nowy Sącz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa biura

  • Wystawianie faktur oraz ich wprowadzanie do systemu księgowego.

  • Realizacja przelewów bankowych zgodnie z ustalonym harmonogramem płatności.

  • Monitorowanie floty samochodowej ( terminów przeglądów i ubezpieczeń )

  • Przyjmowanie zamówień od klientów i dbanie o ich prawidłowe zrealizowanie.

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na podstawie danych z systemów.

  • Nadzór nad stanem materiałów biurowych oraz dbanie o ich odpowiednie zasoby.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.

  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Zatrudnienie na 1/2 etatu lub 4 godziny dziennie z możliwością zwiększenia czasu pracy w przyszłości.

Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy na stanowisku Asystenta Biurowego w naszej firmie, prosimy o przesłanie swojego CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 908899459