2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Dawidy
Dodane 03 maja 2024

Asystent / Asystentka biura / Administracja biura

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dawidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Asystent biura przy Ulicy Połeczki 21 w Warszawie (Okęcie, wyścigi, Służew)

Opis Stanowiska: Poszukujemy pracownika, który będzie odpowiedzialny za administrację biura. Praca obejmuje również obsługę komputera, więc wymagane są podstawowe umiejętności związane z korzystaniem z elektronicznych narzędzi.

Obowiązki:

- Praca od 9 do 17 od Poniedziałku do Piątku;

- Bieżące wsparcie zespołu w zakresie organizacji i realizacji zadań administracyjno-biurowych;

- Samodzielna obsługa biura, centrali telefonicznej oraz kalendarza spotkań;

- Obsługa biura pod kątem zaplecza biurowego oraz właściwego poziomu zaopatrzenia;

- Nadzór nad obiegiem faktur- wprowadzanie do systemu;

- Organizacja wydarzeń, zebrań firmowych;

-Organizacja spotkań oraz obsługa gości, klientów zewnętrznych i pracowników;

Wymagania:

- Znajomość obsługi komputera

- Punktualność i rzetelność w pracy

- Chęć nauki i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

- Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Dokładność i skrupulatność

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Elektryczne biurko oraz nowy sprzęt komputerowy

- Przyjazną atmosferę pracy

- Możliwość rozwoju zawodowego

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres email:

Job(małpa)ram-baltic.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Administracja biura.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Lokalizacja

Dawidy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dawidy
ID: 914627656