2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Żołynia
Dodane 08 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Biura Zarządu

Lokalizacja

Żołynia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do PBI Infrastruktura S.A. poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Asystent (-ka) Biura Zarządu

Miejsce pracy: Żołynia

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy Biura Zarządu

  • organizacja wyjazdów, spotkań i eventów służbowych Zarządu

  • wykonywanie prac sekretarskich i asystenckich na potrzeby Zarządu firmy

  • umawianie spotkań, prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu

  • koordynowanie obiegu dokumentów pomiędzy Zarządem a podległymi działami

  • dbanie o wizerunek i zaopatrzenie biura w potrzebne artykuły

  • koordynacja pracy osób sprzątających – ustalanie grafiku pracy, zlecanie zadań do wykonania, nadzór nad zleconymi zadaniami

  • weryfikacja czasu pracy pracowników gospodarczych

  • nadzór oraz koordynacja serwisów wymaganych w budynku

  • bieżąca komunikacja z kadrą i monitorowanie ich potrzeb oraz uwag

  • przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji

  • kontakt z urzędami oraz instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość MS Office, Jira,

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dofinansowanie do Kart MultiSport

  • zniżki na produkty

  • nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

  • cykliczne konkursy z nagrodami

  • możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Żołynia,

Podkarpackie

Podkarpackie, Żołynia
ID: 910227577