2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Adriana
Dodane 03 maja 2024

*Asystent / Asystentka ds. administracji*

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Obecnie dla naszego klienta – wiodącej globalnej firmy biotechnologicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta / Asystentki ds. administracyjnych

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji mailowej, poczty przychodzącej i wychodzącej

  • współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami zewnętrznymi

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura

  • zapewnienie dostępności art. biurowych i spożywczych

  • współpraca z Administracją budynku i serwisem sprzątającym

  • pomoc w organizacji wydarzeń firmowych, spotkań, wizyt gości

  • wsparcie administracyjne procesów związanych z poprawnym obiegiem dokumentów i faktur

  • zakładanie numerów PO

  • onboarding i offboarding pracowników

Wymagania:

  • doświadczenie w administracji biurowej lub na podobnym stanowisku w środowisku korporacyjnym (min. 1 rok)

  • mile widziane doświadczenie pracy w finansach lub księgowości

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • biegła znajomość języka polskiego

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • zaradność, skrupulatność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia

  • zatrudnienie przez agencję HAYS na okres min. 12 miesięcy z realną możliwością przedłużenia współpracy

  • opiekę medyczną

  • kartę Multisport

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Wola).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 914653386