2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Złotniki
Marek
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent / Asystentka ds. administracyjno-biurowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od ponad dziesięciu lat tworzymy w LST-Soft sp. z o.o. innowacyjne oprogramowanie dla biznesu w obszarach kadr i płac, zarządzania serwisem i sprzedażą. Ponadto świadczymy usługi wdrożeniowe, programistyczne i serwisowe w zakresie oprogramowania Exact.

Do naszego biura w Złotnikach/ k. Suchego Lasu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

• Obsługa korespondencji oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

• Współpraca z działem księgowości w zakresie zadań finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych.

• Wykonywanie zleconych prac: raporty dla zarządu, redagowanie i korekta dokumentów.

• Aktualizowanie i regularna praca z systemem CRM.

• Prace administracyjno-biurowe związane ze sprawnym funkcjonowaniem biura.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe.

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, w szczególności excel i word.

• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

• Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności.

• Zdolności analitycznego myślenia.

• Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz terminowa realizacja zadań.

Oferujemy:

• Pracę w przyjaznej atmosferze.

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w rozwijającej się organizacji.

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej przez zatrudnioną osobę formie.

Lokalizacja

Złotniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotniki
ID: 697920725