2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Toruń
SmartAds
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent / Asystentka ds. marketingu internetowego (Toruń)

Wynagrodzenie

5 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zapraszamy do współpracy w teamie SmartAds!

Jeśli Twoją pasją jest opracowywanie strategii marketingowych, a Google Ads i pozycjonowanie stron to Twoje naturalne środowisko, to trafiłeś idealnie. U nas będziesz mógł się rozwijać i realizować. Specjalizujemy się w optymalizacji kampanii Google Ads i SEO. Dołącz do naszego Teamu SmartAds i razem stwórzmy kampanie, które zaskoczą świat reklamy online!

Stanowisko: Asystent / Asystentka ds. marketingu internetowego

Miejsce pracy: Toruń, ul. Sienkiewicza 29

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • będziesz odpowiedzialny za kontakt z klientami (cold calling i e-mail)

  • będziesz prowadzić rozmowy z potencjalnymi partnerami biznesowymi, aby ocenić ich potrzeby w zakresie reklamy online

  • przekażesz klientom podstawowe informacje o produktach i usługach związanych z reklamą online (SEO, Google Ads)

  • będziesz współpracować z pracownikami z wybranych działów firmy

  • będziesz wprowadzał i weryfikował informacje w bazie danych

  • będziesz odpowiedzialny za dbanie o wizerunek firmy i marki

Czego oczekujemy?

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • gotowość do pracy w szybko zmieniającym się środowisku

  • biegła obsługa komputera

  • odpowiedzialność i samodzielność

  • chęć do pracy i rozwoju

Mile widziane:

  • zainteresowanie marketingiem internetowym lub nowymi technologiami

  • wcześniejsze doświadczenie w obszarze marketingu, sprzedaży lub obsłudze klienta

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu wdrożeniowego)

  • wynagrodzenie na start 4000zł netto "na rękę" + system premiowy

  • jasne warunki premiowania – realne cele, które będziesz realizować

  • szkolenia wstępne prowadzone przez specjalistów

  • dostęp do topowych narzędzi analizy i planowania działań marketingowych w sieci

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, Medicover Sport)

  • ścieżka rozwoju – wyjdziemy Tobie naprzeciw

  • pracę w stałych godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku

  • pracę w nowoczesnym biurze w przyjaznej atmosferze i dogodnej lokalizacji

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Marketing Internetowy Monika Łapka Spółka Komandytowa z siedzibą w Toruniu ul. Sienkiewicza 29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełna informacja o przetwarzaniu danych dostępna jest na rozmowie rekrutacyjnej lub po kontakcie z administratorem na adres e-mail: bok(at)smartads.pl

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 893050974