2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Długa Kościelna
Dodane 15 maja 2024

Asystent/ Asystentka Działu Sprzedaży

Lokalizacja

Długa Kościelna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Maropak od 50 lat specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Do naszych Klientów należą największe firmy farmaceutyczne, spożywcze i chemiczne. Codziennie z pasją i precyzją realizujemy nasze cele. Stale się rozwijamy i doskonalimy technologię produkcji by dostarczać produkty najwyższej jakości. Jesteśmy firmą rodzinną i głęboko wierzymy, że wspólne działanie, zaangażowanie w pracę i ambicja to podstawowe czynniki, dzięki którym jesteśmy liderem w naszej branży. W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT / ASYSTENKA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

·         bieżąca pomoc w dziale obsługi klienta

·         kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami

·         przygotowywanie dokumentacji sprzedażowo-magazynowej

·         przygotowywanie ofert,

Wymagania:

·         wykształcenie minimum średnie

·         umiejętności komunikacyjne i dobra organizacja pracy

·         biegła obsługa komputera w zakresie MS Office

·         zaangażowanie w realizacje zadań

·         umiejętność pracy w zespole

·         mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·         praca w dynamicznym zespole

·         interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         prywatna opieka zdrowotna

·         pakiet ubezpieczeń

Lokalizacja

Długa Kościelna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Długa Kościelna
ID: 916957634