2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Katowice
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka klienta z zadaniami w obszarze finansów osobistych

Wynagrodzenie

4 200 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, W siedzibie firmy

Firma Investment Partners poszukuje dynamicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki klienta, która ma pasję do pracy z ludźmi, zdolności komunikacyjne oraz chęć rozwoju w branży finansowej. Oferujemy możliwość rozwijania umiejętności zarówno w obszarze planowania finansowego jak i obsługi klienta poprzez budowanie trwałych relacji.

Obowiązki:

  • Analiza sytuacji finansowej klienta i dostosowywanie oferty do jego potrzeb.

  • Udzielanie informacji klientom w zakresie finansów osobistych.

  • Przeprowadzanie audytu umów posiadanych przez klientów pod kątem ich opłacalności.

  • Aktywna pomoc w realizacji procesu edukacji finansowej.

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w celu dostosowywania rozwiązań do zmian pojawiających się w życiu poszczególnego klienta.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Gotowość do poszerzania umiejętności zawodowych.

  • Zainteresowanie branżą finansową będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Szkolenie w zakresie obsługi klienta i rynku finansowego.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Jasne zasady awansów w strukturze firmy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze finansów.

  • Wynagrodzenie 4200 PLN brutto + premie.

Sprawdź Nas:

  • Youtube: Finanse Osobiste - projekt Finansowo Zależni

  • Opinie google: Investment Partners Spółka Akcyjna

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną, i gotową na naukę w obszarze rynku finansowego - czekamy na Twoją aplikację. Do zobaczenia.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909250094