2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent/ Asystentka magazynu

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta – firmy oferującej profesjonalny sprzęt medyczny – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe UDT

Miejsce pracy: Raszyn

Czas pracy: od poniedziałku do piątku na 2 zmiany:

8:00-16:30

8:30-17:00

Główne obowiązki:

• Kontrola dostaw; identyfikacja podzespołów i nadanie kodu QR po sprawdzeniu dostawy przez magazyn)

• Proces wydań/pobrań/zwrotów podzespołów do urządzeń dla inżynierów

• Kompletacja urządzeń wraz z podzespołami przed dostawą do klienta

• Rozmieszczenie podzespołów we właściwych strefach

• Raportowanie do Kontrolera Magazynu (ilość mm, wysyłek, odbiór głowic, kompletacje, nowe artykuły, oklejanie qr podzespołów)

• Współpraca z innymi działami celem wyjaśniania różnego rodzaju niezgodności (dział zakupów, zamówień, serwis , QC)

• Udział w Inwentaryzacjach

• Kontrola statusu uszkodzonych produktów i podzespołów w trakcie procesu magazynowania

• Kontrola wysyłki podzespołów do klienta, inżynierów regionalnych (kurier DPD/UPS)

• Kontrola zamówień przed dostawą do klienta (po picku przez magazyn)

• Kontrola próbki w dostawie produktów Medycznych.

UWAGA: Praca fizyczna

Systemy operacyjne:

Sales force

Sage X3

Dynamics 365

Normy:

Haccp

MDR (rozporządzenie unijne dotyczące Medical Devices Regulation)

Wymagania:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT (doświadczenie niewymagane) - bierzemy pod uwagę kandydatów, którzy są w trakcie kursu.

Znajomość Microsoft 365(word, excell, outlook)

Chęć dłuższej współpracy

Oferujemy:

umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

lub:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914132438