2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 03 maja 2024

Asystent / Asystentka Projektanta Odzieży

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Współpraca z projektantem przy tworzeniu kolekcji (możliwość realizacji własnych pomysłów projektów pod okiem doświadczonych projektantów)
  • Sprawdzanie jakości wykonania projektów i udział w przymiarkach modeli
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej w programie CorelDraw
  • Udział w przeglądach kolekcji
  • Wsparcie w bieżących zadaniach zespołu projektowego

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Tak jak my uwielbia modę, świetnie zna trendy, ogląda pokazy
  • Posiada wyczucie estetyki, szuka inspiracji w otaczającym świecie
  • Potrafi narysować swój projekt w programie graficznym
  • Tworzy własne projekty, zdjęcia realizacji, rysunki, moodboardy, inspiracje itp.
  • Posiada wykształcenie artystyczne np. projektowanie ubioru, wzornictwo, kostiumografia (mile widziane)
  • Zna język angielski na poziomie komunikatywny

OFERUJEMY:

  • Pracę w największej polskiej firmie modowej o międzynarodowym zasięgu
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Relokacyjny bonus finansowy
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Program Wsparcia Pracowników helpp - inicjatywa wspierająca pracowników i ich rodziny w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym
  • Możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych oraz kursu języka angielskiego (po przepracowaniu min. 3 miesięcy)
  • Codzienna praca na nowoczesnym sprzęcie oraz rozwiązaniach pakietu Microsoft
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów i szkoleń
  • Nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
Masz wątpliwości?

Szukamy potencjału, a nie wyuczonych umiejętności!

Dlatego, jeśli nie spełniasz któregoś z powyższych, nie zrażaj się i daj sobie szansę! Może szukamy właśnie Ciebie?

Już nie możemy się doczekać Twojej aplikacji!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914677832