2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mszczonów
Dodane 03 maja 2024

Asystent / Asystentka w Dziale Kadr i Płac

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz wspierać realizację procesów kadrowo-płacowych (zatrudniania, trwania stosunku pracy, ustania stosunku pracy, naliczania i terminowej wypłaty wynagrodzeń, ewidencji czasu pracy),

  • Zajmiesz się wprowadzaniem i aktualizacją danych pracowniczych w firmowym systemie kadrowo-płacowym,

  • Będziesz prowadzić dokumentację pracowniczą i płacową,

  • Zajmiesz się prowadzeniem ewidencji benefitów firmowych

  • Będziesz monitorować poprawność rejestracji danych pracowniczych,

  • Zajmiesz się obsługą systemów do rejestracji czasu pracy.

Wymagania:

  • Zainteresowanie obszarem kadr i płac

  • Znajomość pakietu Office,

  • Komunikatywność i chęć rozwoju zawodowego
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, zdolnosci analityczne

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Możliwość dopasowania grafiku do Twoich potrzeb
  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mszczonów
ID: 914647958