2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Skawina
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystent / Asystentka Zarządu

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska pracy:

  • Bieżąca obsługa sekretariatu;

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;

  • Obsługa gości;

  • Bieżąca współpraca z Zarządem;

  • Prace asystenckie;

  • Wsparcie w realizacji zadań działu kadrowego i księgowego;

  • Nadzór nad pocztą wychodzącą i przychodzącą;

  • Dbanie o bieżące zaopatrzenie biura;

  • Sporządzanie zamówień oraz kontrola ich realizacji;

  • Planowanie i organizacja podróży służbowych, w tym rezerwacje biletów, hoteli;

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w mowie i w piśmie w stopniu komunikatywnym;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych;

  • Prawo jazdy kat B;

  • Samodzielność;

  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji czasu pracy;

  • Odpowiedzialność i sumienność;

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo (pełny etat lub ¾ etatu);

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, pakiet MultiSport, dofinansowanie nauki języków, owocowe dni, pizza od firmy).

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 904578938