2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Przeźmierowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Zarządu z biegłą znajomością języka angielskiego

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stilnovisti Sp. z o.o. jest firmą, która dynamicznie rozwija swoją działalność zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki Zarządu, która wesprze nasz zespół swoją umiejętnością płynnej komunikacji w języku angielskim oraz organizacyjnymi zdolnościami.

Zakres obowiązków:

- Wsparcie codziennej działalności Zarządu,

- Organizacja spotkań biznesowych oraz podróży służbowych,

- Przygotowywanie prezentacji i raportów w języku angielskim,

- Zarządzanie korespondencją w języku angielskim,

- Tłumaczenie dokumentów oraz uczestnictwo w spotkaniach jako tłumacz,

- Wsparcie w realizacji projektów międzynarodowych.

Wymagania:

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1/C2),

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

- Wyjątkowe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,

- Umiejętność pracy pod presją czasu,

- Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint,

- Wysoka kultura osobista i profesjonalizm.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 4500 zł netto  + premie od efektów pracy 20-30% procent wynagrodzenia głównego

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

- Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Praca w godzinach: od 10:00 do 18:00

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 904441450