2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Mokotów
Pluxee
Dodane 21 maja 2024

Asystent/Asystentka zespołu marketingu

Wynagrodzenie

28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Pluxee to fintech działający w obszarze HR, marketingu i sprzedaży, który dba o przyjemności codzienności i kreuje nieograniczone możliwości. Z naszej innowacyjnej oferty korzysta ponad 50 tysięcy zadowolonych klientów oraz 2 miliony uśmiechniętych użytkowników, którzy realizują swoje codzienne przyjemności u ponad 50 tysięcy partnerów Pluxee.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację własnych projektów marketingowych np. prezentacje, zamawianie gadżetów, projekty ulotek i materiałów marketingowych

  • Wsparcie w przygotowaniu kampanii marketingowych produktów Pluxee

  • Przygotowanie i koordynacja obecności Pluxee na targach i konferencjach

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami, grafikami

Odezwij się do nas, jeśli:

  • Jesteś dyspozycyjny/a ok. 160 godz. miesięcznie

  • Masz dużo optymizmu, energii i otwartości, które wpisują się w charakter naszego zespołu

  • Lubisz się uczyć, myśleć kreatywnie i nie boisz się zadawać pytania

  • Lubisz jak „się dzieje” a zmienność i dynamiczność nie są Ci straszne

  • Z łatwością się komunikujesz  i lubisz pracę w zespole,

  • Jesteś dokładny/a, samodzielny/a i umiesz dobrze organizować swój czas pracy,

  • Skutecznie rozwiązujesz problemy i cechuje Cię proaktywność

  • Interesujesz się reklamą, marketingiem, zarządzaniem produktem, marketingiem internetowym i chcesz zdobyć doświadczenie w tym obszarze

  • Power Point i Excel nie są Ci straszne

  • Jesteś studentem lub absolwentem kierunków takich jak: marketing, dziennikarstwo, zarządzanie

To oferujemy:

  • Umowę zlecenie na +6 miesięcy, stawkę 28,10 zł brutto za godzinę

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Możliwość rozwoju i nauki pod okiem najlepszych specjalistów marketingu i online marketingu

  • Idealne miejsce na pierwszą pracę w marketingu

  • Pracę w firmie, w której możesz poczuć się jak u siebie. Budujemy zespół pozytywnych ludzi, którzy się wspierają, są otwarci i chcą się rozwijać

  • Stały rozwój kompetencji i obowiązków zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i aspiracjami

  • Pyszną kapuczinę w naszym biurze z widokiem na panoramę Mokotowa

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji

W Pluxee wiemy, co uszczęśliwi użytkowników naszych rozwiązań, a działom HR, marketingu, sprzedaży oraz agencjom marketingowym ułatwi pracę i sprawdzi się w praktyce. Nasze spersonalizowane, cyfrowe rozwiązania zapewniają pracownikom, klientom i nagrodzonym to, co najważniejsze: wygodny dostęp do ulubionych przyjemności. Z Pluxee można łatwo sięgać po to, co naprawdę ważne – a my doskonale rozumiemy, że dla każdego to coś innego!

Rozwiązania Pluxee pozwalają realizować małe przyjemności. Każdy poczuje się doceniony, gdy Pluxee znajdzie się w jego rękach – jako benefit w postaci karty lunchowej, świąteczny prezent od pracodawcy, nagroda za doskonałe wyniki pracy lub lojalność.

Pluxee. Przyjemności codzienności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916704153