2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Asystent biegłego rewidenta/księgowy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • aktywny udział w pracach badania sprawozdań finansowych  w zespole audytowym,

  • samodzielne przygotowywanie zestawień i opracowań wybranych obszarów  w zakresie prowadzonych audytów,

  • tworzenie dokumentacji oraz załączników z badania sprawozdań finansowych pod nadzorem biegłego rewidenta,

  • monitorowanie procesu audytu,

  • wsparcie biegłego rewidenta w korespondencji z Klientami,

  • opracowywanie wybranych obszarów dokumentacji z badania sprawozdania finansowego,

  • wprowadzanie danych do programów badania sprawozdań finansowych,

  • księgowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości lub ukończenie minimum III stopnia kursu w zakresie rachunkowości,

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego,

  • samodzielność, skrupulatność, systematyczność, sumienność i terminowość

  • umiejętność jasnego formułowania myśli,

  • otwartość umysłu i zdolność nieszablonowego myślenia,

  • Dobra znajomość pakietu OFFICE,

  • Umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia,

  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy,

  • Umiejętność tworzenia treści,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność koordynacji wielu zadań w jednym czasie,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę i własny rozwój,

    To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie audytorskiej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • ciekawą pracę w gronie specjalistów,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,

  • praca hybrydowa – miejsce pracy Olsztyn

  • możliwość współpracy B2B.

Działamy jednak od ponad 10 lat na rzecz firm rodzinnych poprzez kompleksowe usługi we wszystkich ich obszarach działalności, a w szczególności: usługi prawne, usługi księgowe; usługi doradcze, usługi audytorskie.

Jesteśmy zespołem ekspertów, których wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w obsłudze naszych klientów.

Nasz zespół tworzą utalentowani specjaliści i doświadczeni prawnicy, doradcy podatkowi, doradcy biznesowi,  księgowi, biegli rewidenci.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 917986143