2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Ostrów Wielkopolski
Dodane 16 kwietnia 2024

Asystent biegłego rewidenta / Księgowy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Biura Rachunkowego BRAN poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko asystenta biegłego rewidenta i księgowej/księgowego.

Od kandydatów oczekujemy min. minimum 5 letniego doświadczenia pracy w spółce lub biurze rachunkowym oraz znajomości bieżących przepisów prawa podatkowego. Atutem będzie znajomość programu InsertGT, Comarch Optima, DATEV.

Obowiązki przyszłego pracownika:

·        asysta podczas audytów sprawozdań finansowych;

·        prowadzenie dokumentacji badań sprawozdań finansowych;

· prowadzenie ksiąg handlowych;

·        sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych;

·        obsługa klienta i kontakt z urzędami.

Wymagania:

·        minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej/księgowego;

·        umiejętność analitycznego myślenia;

·        dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;

·        praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu podatków i finansów.

Oferujemy:

·        stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·        atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanego doświadczenia;

·        możliwość rozwoju i szkoleń;

·        motywację zespołową oraz pomoc merytoryczną ekspertów z branży;

·        przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na nasz adres email.

  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 912255283