2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Błeszno
Dodane 12 kwietnia 2024

Asystent Biurowy

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Twoje obowiązki

  • Pomoc przy wykonywaniu ZK

  • Techniczna obsługa platformy B2B za pośrednictwem Subiekt GT

  • Pomoc przy wprowadzaniu produktów do Subiekt

  • Wykonywanie kart produktów

  • Dbanie o prawidłowe opisy i zdjęcia produktów

  • Wsparcie od strony technicznej we wszelkich sprawach związanych z Subiekt GT

  • Precyzyjne monitorowanie lub aktualizowanie zamówień,

  • Ścisła współpraca z magazynami obsługującymi zamówienia, pakowanie paczek allegro, wystawianie paragonów,

Wymagane doświadczenie

  • Znajomość Subiekt GT

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność

  • Zaangażowanie w wykonywanie zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość j. angielskiego lub innego języka (dodatkowy atut)

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 911322685