2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Przeźmierowo
Dodane 10 kwietnia 2024

Asystent biurowy, pracownik administracyjno- biurowy

Wynagrodzenie

3 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Firma z branży klimatyzacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent biurowy

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna biura - pilnowanie porządku, dbanie o rośliny, ustawianie klimatyzacji, włączanie świateł, obsługa ekspresu

  • zaopatrzenie biura - robienie bieżących zakupów biurowych

  • budowanie baz danych na podstawie wytycznych

  • pomoc w obsłudze i aktualizacji sklepów internetowych oraz platform sprzedażowych

  • prowadzenie social mediów firmowych takich jak facebook, instagram

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • dobra znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word

  • mile widziany język angielski - wystarczy znać podstawy

  • umiejętności rozmawiania z ludźmi i nawiązywania dobrych relacji

  • zaangażowanie

  • otwartość na nowe wyzwania

  • chęć działania i rozwoju zarówno w zespole jak i indywidualnie

  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • stałe wynagrodzenie

  • elastyczne godziny pracy - ty ustalasz w jakich godzinach pracujesz

  • cykliczne szkolenia

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy takie jak telefon laptop

Praca od zaraz!

Jeśli jesteś młodą i chętną osobą do działania - prześlij nam swoje CV

może to właśnie Ciebie szukam i vice versa

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 737880455